Bourbon Alfort Mini Strawberry
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901360353637
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 9570 g |
|---|---|
| Dimensions | 357 × 497 × 170 mm |
| Units per Carton | 120 |
| Shelf Life | 360 Days |
| Product Net Weight (g) | 73 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep in a cool, dry place, away from direct sunlight Store below 28C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Bourbon |
| Country of Origin | JAPAN |





