Koikeya Suppa Mucho Ume
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901335124514
CategoriesChips & Crisps, Snacks
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 372 × 288 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 120 Days |
| Product Net Weight (g) | 55 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store away from direct sunlight, Store in a cool, dry place |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Koikeya |
| Country of Origin | JAPAN |





