Calbee Jagariko Cheese
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901330578916
CategoriesChips & Crisps, Snacks
| Weight | 942 g |
|---|---|
| Dimensions | 348 × 268 × 92 mm |
| Units per Carton | 10 |
| Shelf Life | 150 Days |
| Product Net Weight (g) | 55 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store away from direct sunlight, Store in a cool, dry place |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Calbee |
| Country of Origin | JAPAN |





