Meiji Kinoko Takenoko Bag (8 packs)
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902777219608
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 2300 g |
|---|---|
| Dimensions | 462 × 510 × 217 mm |
| Units per Carton | 18 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 106 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight (Store below 28C) |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Takenoko no Sato |
| Country of Origin | JAPAN |





