Marunaga Sweet Potato Monaka 140ml
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4978002070597
| Weight | 2060 g |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 420 × 156 mm |
| Units per Carton | 24 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 140ml |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Morinaga |
| Country of Origin | JAPAN |





