Hata Soda Mask Melon Flavor 300ml
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902494180021
CategoriesDrinks, Soda & Sparkling
| Weight | 300 g |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 410 × 150 mm |
| Units per Carton | 24 Units (pcs) |
| Shelf Life | 540 Days |
| Product Net Weight (g) | 300 ml |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Hata Kosen, Ramune |
| Country of Origin | JAPAN |





