Calbee Kappa Ebisen Norishio
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901330199937
CategoriesChips & Crisps, Crackers, Snacks
| Weight | 1131 g |
|---|---|
| Dimensions | 406 × 268 × 210 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 180 Days |
| Product Net Weight (g) | 64 g |
| Storage | Store away from direct sunlight, avoid high temperature and humidity. |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Calbee |
| Country of Origin | JAPAN |





