Cream Soda
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902494190433
CategoriesDrinks, Soda & Sparkling
| Weight | 180 g |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 365 × 175 mm |
| Units per Carton | 30 Units (pcs) |
| Shelf Life | 360 Days |
| Product Net Weight (g) | 180 ml |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Hata Kosen, Ramune |
| Country of Origin | JAPAN |





