Glico Pretz Salad 2 bags per pack
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901005521308
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 11580 g |
|---|---|
| Dimensions | 342 × 541 × 302 mm |
| Units per Carton | 120 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 64 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | PRETZ |
| Country of Origin | JAPAN |





