Koikeya Pride Potato Black Pepper
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4514410177604
CategoriesChips & Crisps, Snacks
| Weight | 1020 g |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 410 × 270 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 180 Days |
| Product Net Weight (g) | 55 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store away from direct sunlight, avoid high temperature and humidity. |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Koikeya |
| Country of Origin | JAPAN |





