Morinaga PariPari Bar Ice Milk Multi x8
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902888346613
| Weight | 3108 g |
|---|---|
| Dimensions | 172 × 464 × 177 mm |
| Units per Carton | 9 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 325 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Kracie |
| Country of Origin | JAPAN |





