Morinaga Vanilla Monaka Jumbo 150ml
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902888343766
| Weight | 2224 g |
|---|---|
| Dimensions | 166 × 326 × 162 mm |
| Units per Carton | 20 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 105 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Morinaga |
| Country of Origin | JAPAN |





