Nobel Ice Manju 70g
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902124681966
u
| Weight | 4440 g |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 380 × 360 mm |
| Units per Carton | 48 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 70 g |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Marunaga x Nobel |
| Country of Origin | JAPAN |





