Shrimp Flavored Chips Snack
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
AUTO-109
CategoriesChips & Crisps, Crackers, Snacks
18gX30PacksX10Bags (300Packs/ctn)
| Weight | 7700 g |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 500 × 510 mm |
| Units per Carton | 300 |
| Shelf Life | 10 months |
| Product Net Weight (g) | 18 g |
| Product Gross Weight (g) | 20 g |
| Carton Net Weight | 5, 400 g |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | FOB Price |
| brand | OEM, Tokyo Snack |
| Country of Origin | JAPAN |






