Glico Bitte Milk Choco
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901005501508
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 477 × 324 mm |
| Units per Carton | 56 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 120 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep in a cool, dry place, away from direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Ezaki Glico |
| Country of Origin | JAPAN |





