Calbee Big Bag Norishio
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901330513580
CategoriesChips & Crisps, Snacks
| Weight | 2519 g |
|---|---|
| Dimensions | 442 × 310 × 360 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 180 Days |
| Product Net Weight (g) | 160 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store away from direct sunlight, avoid high temperature and humidity. |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Calbee |
| Country of Origin | JAPAN |





