| Weight | 2480 g |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 475 × 531 mm |
| Units per Carton | 24 |
| Shelf Life | 180 Days |
| Product Net Weight (g) | 70 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Tohato |
| Country of Origin | JAPAN |





