UHA Osatsu Doki Plain (Sweet Potato)
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4970694299362
CategoriesChips & Crisps, Snacks
| Weight | 4000 g |
|---|---|
| Dimensions | 370 × 480 × 330 mm |
| Units per Carton | 40 |
| Shelf Life | 240 Days |
| Product Net Weight (g) | 65 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | UHA |
| Country of Origin | JAPAN |





