Lotte Ko Ume 60g
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4903333270668
CategoriesCandies, Confectionery
| Weight | 4520 g |
|---|---|
| Dimensions | 427 × 408 × 294 mm |
| Units per Carton | 48 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 60 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Lotte |
| Country of Origin | JAPAN |





