Kameda Happy Turn 96g
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901313207871
| Weight | 1531 g |
|---|---|
| Dimensions | 285 × 220 × 305 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 150 Days |
| Product Net Weight (g) | 96 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Kameda |
| Country of Origin | JAPAN |





