Mini Rumando Caramel 111g
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901360360871
CategoriesCookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 3420 g |
|---|---|
| Dimensions | 290 × 420 × 340 mm |
| Units per Carton | 24 |
| Shelf Life | 360 Days |
| Product Net Weight (g) | 111 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep in a cool, dry place, away from direct sunlight Store below 28C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Bourbon |
| Country of Origin | JAPAN |





