Imuraya Taiyaki Ice 5pcs 60mlx5
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901006213103
| Weight | 2300 g |
|---|---|
| Dimensions | 123 × 323 × 273 mm |
| Units per Carton | 8 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 60mlx5 300ml (251g) |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Jumbo |
| Country of Origin | JAPAN |





