Akagi Garigari-kun Soda 7pcs
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901170105884
| Weight | 3500 g |
|---|---|
| Dimensions | 177 × 185 × 336 mm |
| Units per Carton | 7 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 63mlx7 441ml (467g) |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Imuraya |
| Country of Origin | JAPAN |





