Akagi Gatsun Mikan 5pcs Multi 58mlx5
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901170105402
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Dimensions | 336 × 185 × 131 mm |
| Units per Carton | 7 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 290 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Akagi |
| Country of Origin | JAPAN |





