Marunaga Sweet Potato Monaka 68ml x 5
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4978002380573
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Dimensions | 325 × 175 × 199 mm |
| Units per Carton | 8 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 140ml |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Morinaga |
| Country of Origin | JAPAN |





