Glico Pocky Luxury Milk Chocolate
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901005511965
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
| Weight | 4578 g |
|---|---|
| Dimensions | 366 × 405 × 263 mm |
| Units per Carton | 28 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 146 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | POCKY |
| Country of Origin | JAPAN |





