Hata Soda Lychee Flavor 500ml
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902494240008
CategoriesDrinks, Soda & Sparkling
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 405 × 205 mm |
| Units per Carton | 24 Units (pcs) |
| Shelf Life | 360 Days |
| Product Net Weight (g) | 500 g |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Hata Kosen, Ramune |
| Country of Origin | JAPAN |





