Lotte BIG Suika Bar 125ml
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4953823095394
| Weight | 3620 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 355 × 229 mm |
| Units per Carton | 25 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 125 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Akagi |
| Country of Origin | JAPAN |





