Nestle KitKat Mini Milk Tea [7pcs/bag]
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902201180801
CategoriesChocolate & Sweets, Snacks
| Weight | 2760 g |
|---|---|
| Dimensions | 298 × 500 × 218 mm |
| Units per Carton | 24 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 90 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep in a cool, dry place, away from direct sunlight Store below 28C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Japanese Kitkat |
| Country of Origin | JAPAN |

![Nestle KitKat Mini Milk Tea [7pcs/bag]](https://www.ckkholdings.com/wp-content/uploads/2024/11/4902201180801.jpg)



