Fujiya Country Ma’am Vanilla & Cocoa
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902555274843
| Weight | 3668 g |
|---|---|
| Dimensions | 366 × 270 × 365 mm |
| Units per Carton | 16 |
| Shelf Life | 270 Days |
| Product Net Weight (g) | 198 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Fujiya |
| Country of Origin | JAPAN |





