Sanko Yuki no Yado Sweet Potato Butter
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901626058016
CategoriesChips & Crisps, Snacks, Sweets
| Weight | 1600 g |
|---|---|
| Dimensions | 392 × 270 × 355 mm |
| Units per Carton | 12 |
| Shelf Life | 180 Days |
| Product Net Weight (g) | 108 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Sanko |
| Country of Origin | JAPAN |





