Pino Season Assortment 240ml (10ml x 24 tablets)
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4902720115650
or 4902720115651
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Dimensions | 354 × 142 × 226 mm |
| Units per Carton | 6 |
| Shelf Life | Forever while kept frozen |
| Product Net Weight (g) | 240ml |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Keep frozen -18C |
| Remarks | EXW Price |
| brand | Marunaga x Nobel |
| Country of Origin | JAPAN |





