Glico Pocky Chocolate 8 bags per pack
Quote by carton QTY
Add to wishlist
Share
SKU
4901005512580
CategoriesChocolate & Sweets, Cookies & Biscuits, Snacks
Easy-to-share, family packs
| Weight | 7930 g |
|---|---|
| Dimensions | 467 × 445 × 309 mm |
| Units per Carton | 48 |
| Shelf Life | 365 Days |
| Product Net Weight (g) | 134 g |
| Product Gross Weight (g) | |
| Carton Net Weight | |
| Storage | Store in a cool, dry place, avoid direct sunlight |
| Remarks | [12/March New product], EXW Price |
| brand | POCKY |
| Country of Origin | JAPAN |





